Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator SAC HP CZ – Výroba chlazení a klimatizace

SAC HP

Reverzní tepelná čerpadla vzduch-voda

Nominální topný výkon od 10,7 do 89,2 kW
Nominální chladící výkon od 9,8 do 81,4 kW
R410A

Vysoce účinná zařízení pro komerční a průmyslové účely s požadavky na chlazení a vytápění. Zařízení jsou vybavená Flat top instalací ventilátorů a jsou určena pro širokou škálu aplikací při provozních podmínkách od -15°C až 45°C.

Jednotky splňují energetické požadavky uvedené v nařízeních pro energeticky úsporná zařízení (ErP) a mají vysoké koeficienty sezónní účinnosti. Další energetické konfigurace jsou dostupné v návrhovém software.

Technologické přednosti

Technologie Scroll – tepelná čerpadla mohou pracovat efektivně při venkovních teplotách až do -15 °C.

Flat top EC – nejlepší výkon ve své třídě. Plně zabudované EC ventilátory byly vyvinuty pomocí CFD (pokročilé simulace proudění) a zajišťují optimální proudění vzduchu na sací a výtlačné straně oběžného kola spolu s redukcí hluku.

HP Dynamic Setpoint – plynulé řízení vysokého tlaku v závislosti na zatížení maximalizuje energetickou efektivitu. Elektronické řízení nástřiku expanzních ventilů výparníku zvyšuje efektivitu využití výměníku.

ACS – Alpenta Control System – pokročilý systém řízení – dynamická hodnota nastavení vysokého tlaku a několik limitačních funkcí maximalizují účinnost při částečném zatížení a při venkovních podmínkách blízkých provozním limitům.

RS485 Modbus pro spolupráci s nadřazeným systémem, automatický zápis dat na microSD a dále možnost rozšíření o funkci Mater/Slave.

ASS – Alpenta Selection Software – umožňuje navrhovat stovky energetických konfigurací tak, aby zařízení plnilo individuální nároky na energetickou účinnost nebo jiné specifické technické požadavky projektu.

Update cookies preferences