Technologie, služby, inovace.

Pojďte do toho s námi!

O práci v Alpentě

Obor chlazení a tepelných čerpadel zažívá obrovský technologický rozvoj a růst.
Ve společnosti ALPENTA navrhujeme, vyrábíme a testujeme chladiče kapalin, tepelná čerpadla a vzduchotechnické jednotky. Naše zařízení pracují ve více jak 20 zemích po celém světě v obchodních centrech, nemocnicích, budovách letišť, průmyslových závodech atd.
Baví nás technologický rozvoj chlazení a alternativních zdrojů tepla.
Hledáme kolegy, kteří mají zájem se učit a být součástí pohodového kolektivu nastaveného na profesní růst.
Pokud máte zájem rozvíjet se v oborech konstruování CAD, hydrauliky, chlazení, klimatizace, elektro, sváření, pájení, programování PLC, plánování MRP nebo obchodu v oblasti TZB připojte se k nám!

proč pracovat u nás?

Nabízíme především vstřícný přístup ve všech oblastech zaměstnanecké spolupráce.

Vážíme si osobní angažovanosti a chuti učit se nové věci.

Podporujeme vzdělávání a rozvoj kompetencí a také různé formy oborové certifikace.

Nabízíme firemní benefity, možnost elastické pracovní doby a atraktivní platové ohodnocení spojené s Vaším rozvojem.

volné pracovní pozice

TECHNIK/
TECHNOLOG
Pracovní náplň:
V závislosti na vzdělání / zkušenostech nabízíme možnost rozvíjet se v oblasti R&D, přípravy a technologie výroby, technické podpory distribuce.
Vhodné pro:
Absolventy VŠ obor strojní – výhodou technika prostředí nebo VŠ elektro, inženýry oborů spojených s TZB nebo MaR, středoškoláky s praxí v některém z uvedených oborů, AJ a další jazyková vybavenost vítána.

ELEKTROMONTÉR /
POMOCNÝ ELEKTROMONTÉR
Výroba rozvaděčů MaR, zapojování elektrických periferií chladících zařízení, provádění elektrických měření, testování elektrických zařízení.
Vhodné pro:
Absolventy SPŠ elektro, zkušené elektrikáře.

CHLAĎAŘ
Montáž chladících zařízení, kompletace chladících okruhů, pájení, práce s chladivy, provádění tlakových zkoušek, účast při zprovozňování chladících zařízení.
Vhodné pro:
Absolventy SPŠ obor chladící zařízení, zkušené i méně zkušené montéry chladících zařízení.

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.